Online dating filmul minti periculoase fuckin slam that

Wednesday, September 20, 2017 by Adam

CardSharing.Ws Forum > CS General Discussions > CS General Discussions > Satellite Tv Guide > Digi TV Film: Program TV


PDA

View Full Version : Digi TV Film: Program TV



Digi TV Film: Program TV: 13-10-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1° West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIE$$$- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez 15, ep 8)
08:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 8)
09:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 8)
10:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 22) (AP)
11:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 7, ep 6) (AP)
11:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 7, ep 7) (AP)
12:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep 16)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 1, ep 9) (AP)
14:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez 15, ep 9)
15:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 9)
16:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 9)
17:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 23) (AP)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 7, ep 8) (AP)
18:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 7, ep 9) (AP)
19:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep 17) (12)
20:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 2, ep 11)
21:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 3, ep 22) (AP)
22:00 Zoom
22:15 Minti criminale
(sua, 2011, s. politist, sez 1, ep 6)
23:15 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 2, ep 2) (AP)
00:15 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 3, ep 22) (AP)
01:15 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 23) (AP)
02:10 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 2, ep 2) (AP)
03:10 Promo

Cinemax

06:40 Sara (12)
(it., 2009, f. de scurt m.)
07:00 Vincent vrea la mare (12)
(ger., 2010, drama)
08:35 Sara (12)
(it., 2009, f. de scurt m.)
08:50 Povestea lui Brooke Ellison (12)
(sua, 2004, drama)
10:25 Printul lacrimilor (12)
(hongk.-taiv., 2009, drama)
12:25 Delicte minore (12)
(gre.-ger., 2008, com.)
13:55 Febra nuntii in Campobello (12)
(it.-ger., 2009, com.)
15:30 Draga Alice (12)
(sue., 2010, drama)
17:05 in seara premierei (12)
(sua, 1977, drama)
19:25 Vincent vrea la mare (12)
(ger., 2010, drama)
21:00 Treme (15)
(sua, 2010, s, sez 2, ep 7)
22:05 Jude (15)
(engl., 1996, drama)
00:05 Vizitatorii (15)
(sua, 1972, thrill.)
01:35 O moarte suspecta (18)
(sua, 1981, thrill.)
03:25 Manualul cercetasului (15)
(engl., 2009, drama)
05:00 Obsesii din trecut (15)
(sua, 2008, drama)

HBO

06:00 intalnire cu surprize (12)
(sua, 2010, act. com.)
07:40 Casa Buddenbrook (12)
(ger., 2008, drama)
09:15 Trupul meu e un templu (12)
(ceh., 2010, f. doc.)
10:30 Cardiofitness (12)
(it., 2007, com.)
11:55 Liga dreptatii:
Criza pe cele doua Pamanturi(sua,2010)
13:10 Brigada pestrita (12)
(sua, 2010, com. de fam.)
14:45 Medalia de onoare (12)
(ger.-rom., 2009, drama)
16:30 Misiune pe Marte (12)
(sua, 2000, f. SF de act.)
18:25 Casa Buddenbrook(12)
(ger., 2008, drama)
20:00 Iubiti (12)
(pol., 2009, f. doc.)
20:55 Din Raiul meu (15)
(sua-engl.-nz., 2009, drama)
23:10 True Blood(18)
(sua, 2008, s, sez 4, ep 1)
00:10 Ninja asasin (18)
(sua-ger., 2009, actiune, col., a-n)
01:50 Verso (18)
(elv.-lux.-belg., 2009, polit.)
03:35 Air force one(15)
(sua, 1997, actiune)
05:35 Filme si vedete
(hol., 2008, emisiune magazin)

National Geographic

06:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Mancatorii de oameni
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Calvin, Rudy si Milo
08:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Piton la atac
09:00 Catacombele din Palermo
(sua, 2011, f. doc.)
10:00 Mumii incase:
Secretele imperiului pierdut (doc.)
11:00 Colibri (doc.)
12:00 Ingineri
(s. doc.) - Observatorul Keck
13:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Mancatorii de oameni
14:00 Catacombele din Palermo
(sua, 2011, f. doc.)
15:00 Ingineri
(s. doc.) - HMS Illustrious
16:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - La vanatoare de dragoni
17:00 Creaturi metamorfice
(doc.)
18:00 Viata dupa gratii:
Fara reguli
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Bella, Big Boy si Gracie
20:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Cu mainile goale
21:00 Animale la drum
(f. s. doc.) - Rinocerii
22:00 Marile migratii
(s. doc.) - Urmasii
23:00 Viata dupa gratii:
Ohio
00:00 Animale la drum
(f. s. doc.) - Rinocerii
01:00 Marile migratii
(s. doc.) - Urmasii
02:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Cu mainile goale
03:00 Animale la drum
(f. s. doc.) - Rinocerii
04:00 Marile migratii
(s. doc.) - Urmasii
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Bella, Big Boy si Gracie

ProCinema

08:45 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 182) (AP) (reluare)
10:00 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
10:15 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 183) (AP)
11:30 Teleshopping (recl.)
11:45 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (reluare)
12:45 Happy Hour
(2007, divertisment)
14:00 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (reluare)
15:00 Zoom in 10 (divertisment)
15:15 La Bloc
(2003, s. com., ep 302) (AP) (reluare)
15:45 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 75) (AP) (reluare)
16:15 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 76) (AP) (reluare)
16:45 Casuta de Craciun
(sua-can., 2008, f. de fam.) (AP)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 304) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 305) (AP)
20:00 Supernatural:
Aventuri in lumea intunericului
21:00 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 77) (AP)
21:30 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 78) (AP)
22:00 Filmul de 10: Scrisori din Iwo Jima
(sua, 2006, dr. razb.)
01:00 South Park
(sua, 1997, s. anim., sez 10, ep 9) (15)
01:30 Prietenie pe muchie de cutit
(sua, 2003, s, ep 6) (15)
02:15 Scrisori din Iwo Jima
(sua, 2006, dr. razb.) (15) (reluare)
04:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:00 Lumea PRO CINEMA


Digi TV Film: Program TV: 15-10-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1° West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

AXN

07:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 19, ep 7)
08:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 12)
09:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 2, ep 3) (12)
10:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 2, ep 4) (12)
11:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep 19) (12)
12:00 Calatori din preistorie
(engl., 2007, f. s. avent., sez 2, ep 2) (12)
13:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 13)
14:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 14)
15:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 20, ep 7)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., ep 14)
17:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 2, ep 16) (AP)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 9, ep 4) (AP)
18:30 Vaporul
(spa., 2011, s. avent. SF, sez 1, ep 2)
20:00 Escrocii
(engl., 2004, s, sez 3, ep 3) (12)
21:10 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 5) (12)
22:10 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 6, ep 15)
23:10 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 5, ep 6)
00:10 Printre oameni
(engl., 2008, s, sez 3, ep 1) (AP)
01:25 Hawthorne
(sua, 2009, s, sez 2, ep 2) (12)
02:15 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 6, ep 15)
03:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 5) (12)
04:00 Promo

Cinemax

07:00 Fiul vanatorului cu acvile(12)
(ger.-sue.-dan., 2009, drama)
08:25 Cei mai buni regizori (12)
de la Hollywood (sua, 2009, s)
08:55 2010: (12)
Anul primului contact (sua, 1984, S.F.)
10:50 Fructul oprit (15)
(fin.-sue., 2009, drama)
12:30 Armando (12)
(it., 2006, f. de scurt m.)
12:50 Slab de inima(12)
(engl., 2008, com.)
14:20 Virus distrugator (12)
(sua, 1995, thrill.)
16:05 Trei prietene(12)
(nor., 2009, f. de fam.)
17:25 Terapie (15)
(dan., 2010, com.)
19:05 2010: Anul primului contact (12)
(sua, 1984, S.F.)
21:00 Eu si Orson Welles (12)
(engl., 2008, drama)
23:00 in locul ei (18)
( aus., 2009, thrill.)
00:50 Stapanul fantomelor (15)
(sua, 1996, com.)
02:40 in carne vie (18)
( aus.-sua-engl., 2003, thrill.)
04:40 in locul ei (18)
( aus., 2009, thrill.)

HBO

06:00 Hercule
(sua, 1997, f. anim.)
07:35 Lectii de ciocolata (12)
(it., 2007, com.)
09:15 Temple Grandin (12)
(sua, 2010, dram. Bio.)
11:05 Inima de cerneala (12)
(ger.-engl.-sua, 2008, f. avent.fam.)
12:50 Ucenicul vrajitor (12)
(sua, 2010, avent.)
14:40 Ultimul cantec (12)
(sua, 2010, drama)
16:30 Ce-o fi cu sotii Morgan? (12)
(sua, 2009, com. rom.)
18:15 Scrisori catre Julieta (12)
(sua, 2010, com. rom.)
20:00 Episoade (12)
(sua-engl., 2011, s. com., ep 5)
20:30 Plictisit de moarte (15)
(sua, 2009, s. com., sez 2, ep 6)
21:00 Karate Kid (12)
(sua-chi., 2010, actiune)
23:20 Buna! Ce faci? (15)
(rom.-spa.-it., 2010, com. rom.)
01:05 Wanted (18)
(sua, 2008, actiune)
02:55 Clubul inimilor zdrobite (15)
(sua, 2000, drama)
04:30 Baietii pierduti: (18)
Setea (sud afr.-sua-ger., 2010, actiune)

National Geographic

06:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Invadatori
07:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Vanatoare de comori
08:00 Animale la drum
(f. s. doc.) - Rinocerii
09:00 Marile migratii
(s. doc.) - Urmasii
10:00 Megastructuri
(sua, 2004, s. doc.) - Oasis of the Seas
11:00 Reconstruim Titanic
(2011, f. doc.) - Prova
12:00 Dezastre In aer
(f. s. doc.) - Enigma pe Heathrow
13:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Ihtiozaur
14:00 Animale feroce
(f. s. doc.) - America de Nord
15:00 Animale feroce
(f. s. doc.) - Australia
16:00 Monstri cosmici
(doc.)
17:00 Viata de pe Marte (doc.)
18:00 Mare, mai mare, maxim
(sua-engl., 2008, s. doc.) - Oita Dome
19:00 Mare, mai mare, maxim
(sua-engl., 2008, s. doc.) - Singapore Flyer
20:00 Dezastre In aer
(f. s. doc.) - Bebe la bord
21:00 Tabu
(f. s. doc.) - Frumusetea
22:00 Tabu
(f. s. doc.) - Iubire stranie
23:00 Classified
(2010, s. doc.) (AP) - Columbia
00:00 Clipe de cosmar
(s. doc.) - 11 septembrie
01:00 Dezastre In aer
(f. s. doc.) - Bebe la bord
02:00 Tabu
(f. s. doc.) - Frumusetea
03:00 Tabu
(f. s. doc.) - Iubire stranie
04:00 Classified
(2010, s. doc.) (AP) - Columbia
05:00 Clipe de cosmar
(s. doc.) - 11 septembrie

ProCinema

08:30 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 184) (AP) (reluare)
09:45 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
11:00 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
12:00 Descopera Romania (2004)
12:30 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (reluare)
13:30 Entertainment News (sez 5, ep 52)
14:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., sez 4, ep 39)
15:00 La Bloc (
2003, s. com., ep 306) (AP) (reluare)
15:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 307) (AP) (reluare)
16:00 Merlin
(engl., 2008, s, sez 2, ep 13)
17:00 La portile pamantului
(rom., 1966, com., a-n) (AP)
19:00 Atingerea vietii
(sua, 2007, s, ep 8)
20:00 Cand Mumbo Jumbo se arata
(engl.-ger., 2000, com.) (12)
22:00 Emisiune: CineTePrinde
de Cristian Tudor Popescu
00:15 Cand Mumbo Jumbo se arata
(engl.-ger., 2000, com.) (12)
01:45 Viziuni intunecate
(sua, 2006, f. anim.) (15) (reluare)
03:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)


Digi TV Film: Program TV: 16-10-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1° West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

AXN

07:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 19, ep 8)
08:00 Lumea disparuta
(sua- aus.-can., 1999,avent., sez 1, ep 2)
09:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 2, ep 5)
10:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 2, ep 6)
11:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep 20)
12:00 Calatori din preistorie
(engl., 2007, f. s. avent., sez 2, ep 3)
13:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 15)
14:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 16)
15:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 4, ep 19) (AP)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., ep 15)
17:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 2, ep 17)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 9, ep 4)
18:30 Internatul
(spa., 2007, s, sez 6, ep 5) (
20:00 Escrocii
(engl., 2004, s, sez 3, ep 4
21:10 Sherlock
(engl., 2010, s. politist, sez 1, ep 3) (
23:00 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 2, ep 2)
00:00 Zoom
00:15 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, sez 3, ep 3)
01:15 Sherlock
(engl., 2010, s. politist, sez 1, ep 3)
03:00 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 2, ep 2)

Cinemax

06:25 De la carte la film(12)
(can., s. doc., ep 3)
07:00 sapte mese de biliard (12)
(spa., 2007, drama)
08:55 Imperiul de argint (15)
(chi.-taiv.-hongk., 2009, dram. Bio.)
10:45 Eu si Orson Welles(12)
(engl., 2008, drama)
12:35 Domnisoara Chambon (12)
(fra., 2009, drama)
14:15 Razboiul nasturilor (12)
(engl.-fra., 1994, drama)
15:50 intalniri in Paris(12)
(fra., 1995, com. rom.)
17:25 Omul de pe Luna (12)
(sua, 1991, dr. romantic.)
19:05 Imperiul de argint (15)
(chi.-taiv.-hongk., 2009, dram. Bio.)
21:00 Suflete tacute (15)
(rus., 2010, drama)
22:20 Lymelife (15)
(sua, 2008, com.)
23:55 Duminica blestemata (15)
(engl., 1971, drama)
01:45 Copilarie cenusie ((15)
sua-irl., 1999, drama)
04:10 Carausul (18)
(col.-spa., 2009, drama)
05:50 Carausul (18)
(col.-spa., 2009, drama)

HBO

06:00 Sa-ti traiesti visul (12)
(sua, 2009, drama)
07:30 Tanarul paparazzo (12)
(sua, 2010, f. doc., col., a-n)
09:00 Karate Kid (12)
(sua-chi., 2010, actiune)
11:20 Hellboy (12)
(sua, 2004, actiune)
13:20 La posta 1,2 (12)
(engl., 2010, com.)
16:35 Mama copilului meu (12)
(sua, 2008, com.)
18:15 Medalia de onoare (12)
(ger.-rom., 2009, drama)
20:00 Greu de pensionat (15)
(sua, 2010, act. com.)
21:50 Camelot (15)
(irl.-sua-engl., 2011, s. drama, ep 2)
22:40 True Blood (18)
(sua, 2008, s, sez 4, ep 2)
23:35 Marchizul de Sade (18)
(sua, 2000, dram. Bio.)
01:40 Greu de pensionat (15)
(sua, 2010, act. com.)
03:30 MacGruber (15)
(sua, 2010, act. com.)
05:00 Iubiti (12)
(pol., 2009, f. doc.)

National Geographic

06:00 Mare, mai mare, maxim
(sua-engl., 2008, s. doc.) - Singapore Flyer
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Skyler, Cassie si Tori
08:00 Marile migratii:
stiinta (f. doc.)
09:00 Fulgerul (doc.)
10:00 Megastructuri
(sua, 2004, s. doc.) - Trenul viitorului
11:00 Classified
(2010, s. doc.) (AP) - Columbia
12:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Chloe, Madison si Gotti
13:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Snickers si Maury
14:00 Facocerul (f. doc.)
15:00 Creaturile tunetului
(f. doc.)
16:00 Generali In razboi
(f. doc.) - El Alamein
17:00 Generali In razboi
(f. doc.) - Stalingrad
18:00 Generali In razboi
(f. doc.) - Batalia din Ardeni
19:00 Generali In razboi
(f. doc.) - Kursk
20:00 Classified
(2010, s. doc.) (AP) - Jihad suburban
21:00 Testeaza-ti mintea!
(sua, 2011, s. doc.) - Atentie!
22:00 Testeaza-ti mintea!
(sua, 2011, s. doc.) - Crezi ce vezi?
23:00 Testeaza-ti mintea!
(sua, 2011, s. doc.) - Memoria
00:00 Testeaza-ti mintea!
(sua, 2011, s. doc.) - Atentie!
01:00 Testeaza-ti mintea!
(sua, 2011, s. doc.) - Crezi ce vezi?
02:00 Testeaza-ti mintea!
(sua, 2011, s. doc.) - Memoria
03:00 Testeaza-ti mintea!
(sua, 2011, s. doc.) - Atentie!
04:00 Testeaza-ti mintea!
(sua, 2011, s. doc.) - Crezi ce vezi?
05:00 Testeaza-ti mintea!
(sua, 2011, s. doc.) - Memoria

ProCinema

08:45 Merlin
(engl., 2008, s, sez 2, ep 13) (reluare)
09:45 soricelul familiei
(sua, 2003, f. anim., ep 7)
10:15 Atingerea vietii
(sua, 2007, s, ep 8) (AP) (reluare)
11:15 Pro Motor
(2007, emis. sport)
12:15 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
12:30 Lumea PRO CINEMA
13:00 La portile pamantului
(rom., 1966, com., a-n) (AP) (reluare)
14:45 O-la-la
(2008, divertisment) - Redifuzare
16:00 Gossip Girl: Intrigi la New York
(sua, 2007, s, ep 1) (AP)
17:00 Impactul
(ger.-sua-can., 2008, mini-s.) (AP)
19:00 Atingerea vietii
(sua, 2007, s, ep 9) (AP)
20:00 Sosesc pasarile calatoare
(rom., 1984) (AP)
22:15 Phantom Force
(sua, 2004, horror) (15)
00:15 Atingerea vietii
(sua, 2007, s, ep 9) (AP) (reluare)
01:00 Phantom Force
(sua, 2004, horror) (15) (reluare)
02:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
03:00 Apropo TV (divertisment)


Digi TV Film: Program TV: 17-10-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1° West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez15, ep 10)
08:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez9, ep 10)
09:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez2, ep 10)
10:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez1, ep 1) (AP)
11:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez7, ep 10) (AP)
11:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez7, ep 11) (AP)
12:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez2, ep 18)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez1, ep 11)
14:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez15, ep 11)
15:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez9, ep 11)
16:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez2, ep 11)
17:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez1, ep 2) (AP)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez8, ep 1) (AP)
18:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez8, ep 2) (AP)
19:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez2, ep 19)
20:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez2, ep 13)
21:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez6, ep 16)
22:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez5, ep 7)
23:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, sez3, ep 4)
00:00 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez2, ep 2) (AP)
01:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez6, ep 16)
02:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, sez3, ep 4) (AP)
02:45 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez2, ep 2) (AP)
03:45 Promo

Cinemax

07:00 Acum si atunci (12)
(sua, 1995, com. rom.)
08:40 Cei mai buni regizori (12)
de la Hollywood (sua, 2009, s)
09:10 Omul de pe Luna (12)
(sua, 1991, dr. romantic.)
10:50 Razboiul nasturilor (12)
(engl.-fra., 1994, drama)
12:35 Scrisori pentru Jenny
(spa.-isr.-arg., 2007, dr. romantic.)
14:10 Cartagena (12)
(fra., 2009, drama)
15:45 O saptamana (12)
(can., 2008, drama)
17:20 De opt ori in picioare(12)
(fra., 2009, drama)
19:00 Hair (12)
(sua, 1979, muz.)
21:00 Stupoare (15)
(sua, 1968, com.)
22:45 Jurnal de razboi (15)
(sua, 1989, drama)
00:40 Treme (15)
(sua, 2010, s, sez 2, ep 7)
01:45 Un cadavru splendid(18)
(sua, 2010, horror)
03:25 Lupta decisiva (15)
(engl., 1990, drama)
05:25 Monster Ark - (15)
Profetia (sua, 2008, horror)

HBO

06:00 Mama copilului meu (12)
(sua, 2008, com.)
07:40 Medalia de onoare(12)
(ger.-rom., 2009, drama)
09:25 Incredibilii (AP)
(sua, 2004, f. anim.)
11:20 Recompensa cu bucluc (12)
(sua, 2010, com.)
13:10 Harry Potter si Printul (12)
Semipur (engl.-sua, 2008, avent.)
15:45 Alice in tara Minunilor (12)
(sua, 2010, f. SF)
17:35 Jocuri murdare (12)
(sua, 2008, dr. romantic.)
19:30 Pe platourile de filmare
(sua, 2003, emisiune magazin)
20:00 Camelot (15)
(irl.-sua-engl., 2011, s. drama, ep 3)
20:55 Intrusul (15)
(sua, 1999, drama)
23:30 Episoade (12)
(sua-engl., 2011, s. com., ep 5)
00:05 Informatorul! (12)
(sua, 2009, com.)
01:55 Echipa de soc (15)
(sua, 2010, actiune)
04:05 Dupa 28 de zile (18)
(engl.-fra., 2002, horror)

National Geographic

06:00 Generali In razboi
(f. doc.) - Kursk
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Bodhi, Maggie, Molly si Bojo
08:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Hipopotam sub acoperire
09:00 Testeaza-ti mintea!
(sua, 2011, s. doc.) - Atentie!
10:00 Testeaza-ti mintea!
(sua, 2011, s. doc.) - Crezi ce vezi?
11:00 Testeaza-ti mintea!
(sua, 2011, s. doc.) - Memoria
12:00 Ingineri
(s. doc.) - Aeroportul din Hong Kong
13:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Invadatori
14:00 Testeaza-ti mintea!
(sua, 2011, s. doc.) - Atentie!
15:00 Ingineri
(s. doc.) - Nava-cisterna
16:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Misterul crocodilului orb
17:00 Orasul furnicilor (doc.)
18:00 Viata dupa gratii:
Din nou pe strada
19:00 Cesar si cainii
Fondue, Chip, Hope, Joy-Joy si Elmer
20:00 Monster Fish: Expeditie pe Amazon
(f. s. doc.) - Expeditie pe Amazon
21:00 Megastructuri
(sua, 2004, s. doc.) - Spaceport America
22:00 Classified
(2010, s. doc.) (AP) - ONU
23:00 Viata dupa gratii:
Raii railor
00:00 Megastructuri
(sua, 2004, s. doc.) - Spaceport America
01:00 Classified
(2010, s. doc.) (AP) - ONU
02:00 Monster Fish: Expeditie pe Amazon
Expeditie pe Amazon
03:00 Megastructuri
(sua, 2004, s. doc.) - Spaceport America
04:00 Classified
(2010, s. doc.) (AP) - ONU
05:00 Cesar si cainii
Fondue, Chip, Hope, Joy-Joy si Elmer

ProCinema

07:00 Gossip Girl: Intrigi la New York
(sua, 2007, s, ep 1)
08:00 soricelul familiei
(sua, 2003, f. anim., ep 7) (reluare)
08:30 O-la-la
(2008, divertisment) (reluare)
10:00 Happy Hour
(2007, divertisment)
11:15 Teleshopping (recl.)
11:30 ACASa in bucatarie
(emis. culinara)
12:30 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 185) (AP)
13:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)
14:15 Impactul
(ger.-sua-can., 2008, mini-s.) (12) (reluare)
16:30 Sosesc pasarile calatoare
(rom., 1984) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 308) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 309) (AP)
20:00 Veronica
(sua, 1997, s, sez 3, ep 17) (AP)
20:30 Veronica
(sua, 1997, s, sez 3, ep 18) (AP)
21:00 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 79)
21:30 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 80) (AP)
22:00 Filmul de 10: Transport secret
(sua, 2006, actiune) (15)
00:15 South Park
(sua, 1997, s. anim., sez 10, ep 11) (15)
00:45 Phantom Force
(sua, 2004, horror) (15)
02:15 Transport secret
(sua, 2006, actiune) (15) (reluare)
03:45 South Park
(sua, 1997, s. anim., sez 10, ep 11) (15)
04:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:45 Apropo TV (divertisment)


Digi TV Film: Program TV: 18-10-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1° West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez15, ep 11)
08:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez9, ep 11)
09:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez2, ep 11)
10:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez1, ep 2) (AP)
11:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez8, ep 1) (AP)
11:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez8, ep 2) (AP)
12:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez2, ep 19) (12)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez1, ep 12) (AP)
14:00 The Amazing Race Asia
(sua, 2001, f. s. avent., sez15, ep 12)
15:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez9, ep 12)
16:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez2, ep 12)
17:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez1, ep 3) (AP)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez8, ep 3) (AP)
18:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez8, ep 4) (AP)
19:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez2, ep 20) (12)
20:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez2, ep 14)
21:00 Vaporul
(spa., 2011, s. avent. SF, sez1, ep 3) (AP)
22:35 Internatul
(spa., 2007, s, sez6, ep 6) (AP)
00:15 Zoom
00:30 Minti criminale
(sua, 2011, s. politist, sez1, ep 7)
01:30 Vaporul
(spa., 2011, s. avent. SF, sez1, ep 3) (AP)
02:55 Internatul
(spa., 2007, s, sez6, ep 6) (AP)
04:35 Promo

Cinemax

07:00 Giulia nu are intalniri noaptea
(it., 2009, drama) (15)
08:50 Nadine (12)
(sua, 1987, com.)
10:10 Cei mai buni regizori (12)
de la Hollywood (sua, 2009, s)
10:40 Hair (12)
(sua, 1979, muz.)
12:40 De opt ori in picioare(12)
(fra., 2009, drama)
14:25 Vincent vrea la mare (12)
(ger., 2010, drama)
16:00 O iubire imposibila(12)
(hongk.-fra.-thai., 2000, dr. romantic.)
17:35 Omul care stia prea multe
(sua, 1956, thrill.) (15)
19:35 Nadine (12)
(sua, 1987, com.)
21:00 Schimbul (15)
(sua, 2008, drama)
23:20 Masca (15)
(sua, 1985, dram. Bio.)
01:20 Povesteste, seherezada! (15)
(egi., 2009, drama) (15)
03:35 Odata cu ploaia (18)
(fra.-hongk.-irl., 2008, thrill.)
05:30 Efect de domino (15)
(sua, 2007, drama)

HBO

06:00 Alice in tara Minunilor (12)
(sua, 2010, f. SF)
07:50 Jocuri murdare (12)
(sua, 2008, dr. romantic.)
09:45 Manolete (12)
(spa.-engl., 2007, dr. romantic.)
11:20 Ce-o fi cu sotii Morgan? (12)
(sua, 2009, com. rom.)
13:05 10(12)
13:25 Tortul de nunta (12)
(fra., 2010, com.)
15:00 Nebunie in Alabama (12)
(sua, 1999, com.)
16:50 Eliberati-l pe Willy 4:
(sua, 2010, f. avent.fam.)
18:30 Secretul celor sapte vulcani
(nz., 2009, avent.) (12)
20:00 Antrenorul (12)
(sua, 2010, com. rom.)
21:35 Familia Borgia (15)
(can.-irl.-ung., 2011, s, ep 5,6)
23:25 Air force one (15)
(sua, 1997, actiune)
01:30 Prietena perfecta (12)
(sue., 2010, com.)
02:55 Anaconda 4: Drumul sangelui
(sua-rom., 2009, actiune-horror)
04:20 Antrenorul (12)
(sua, 2010, com. rom.)

National Geographic

06:00 Monster Fish: Expeditie pe Amazon
(f. s. doc.) - Expeditie pe Amazon
07:00 Cesar si cainii
Fondue, Chip, Hope, Joy-Joy si Elmer
08:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Misterul crocodilului orb
09:00 Megastructuri
(sua, 2004, s. doc.) - Spaceport America
10:00 Classified
(2010, s. doc.) (AP) - ONU
11:00 Orasul furnicilor (doc.)
12:00 Ingineri
(s. doc.) - Podul Millau
13:00 Monster Fish: Expeditie pe Amazon
(f. s. doc.) - Expeditie pe Amazon
14:00 Megastructuri
(sua, 2004, s. doc.) - Spaceport America
15:00 Ingineri
(s. doc.) - Podul Rion-Antirion
16:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Ultimii crocodili
17:00 Tigroaica (doc.)
18:00 Viata dupa gratii:
Raii railor
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Woody, Wally si Kane
20:00 Monster Fish: Paradis thailandez
(f. s. doc.) - Paradis thailandez
21:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Superstele
22:00 Reconstruim Titanic
(2011, f. doc.) - Ancora
23:00 Viata dupa gratii:
Infractoare
00:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Superstele
01:00 Reconstruim Titanic
(2011, f. doc.) - Ancora
02:00 Monster Fish: Paradis thailandez
(f. s. doc.) - Paradis thailandez
03:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Superstele
04:00 Reconstruim Titanic
(2011, f. doc.) - Ancora
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Woody, Wally si Kane

ProCinema

07:45 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 185) (AP) (reluare)
09:00 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., ep 38)
09:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., ep 39)
10:00 Happy Hour
(2007, divertisment)
11:15 Teleshopping (recl.)
11:30 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (reluare)
12:30 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 186) (AP)
13:45 ACASa in bucatarie
(emis. culinara)
14:45 Entertainment News
(sez 5, ep 49) (AP) (reluare)
15:45 Veronica
(sua, 1997, s, sez 3, ep 17) (AP) (reluare)
16:15 Veronica
(sua, 1997, s, sez 3, ep 18) (AP) (reluare)
16:45 La Bloc
(2003, s. com., ep 308) (AP) (reluare)
17:15 La Bloc
(2003, s. com., ep 309) (AP) (reluare)
18:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 79) (AP) (reluare)
18:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 80) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 310) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 311) (AP) (reluare)
20:00 Veronica
(sua, 1997, s, sez 3, ep 19) (AP)
20:30 Veronica
(sua, 1997, s, sez 3, ep 20) (AP)
21:00 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 81)
21:30 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 82)
22:00 Filmul de 10: Diane Airbus
: O poveste de dragoste
00:30 South Park
(sua, 1997, s. anim., sez 10, ep 12) (15)
01:00 Diane Arbus: O poveste de dragoste
(sua, 2006, dram. Bio.)
03:00 South Park
(sua, 1997, s. anim., sez 10, ep 12) (15)
03:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:00 Apropo TV (divertisment)


Digi TV Film: Program TV: 19-10-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1° West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

AXN

07:00 The Amazing Race Asia
(sua, 2001, f. s. avent., sez15, ep 12)
08:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez9, ep 12)
09:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez2, ep 12)
10:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez1, ep 3) (AP)
11:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez8, ep 3) (AP)
11:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez8, ep 4) (AP)
12:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez2, ep 20)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez1, ep 13) (AP)
14:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez16, ep 1)
15:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez9, ep 13)
16:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez2, ep 13)
17:00 Echipa speciala
(aus., 2008, s, sez1, ep 4) (AP)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez8, ep 5) (AP
18:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez8, ep 6) (AP)
19:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez2, ep 21)
20:15 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez2, ep 15)
21:15 Hawthorne
(sua, 2009, s, sez2, ep 3) (12)
23:30 Sherlock
(engl., 2010, s. politist, sez1, ep 3) (AP)
01:20 Hawthorne
(sua, 2009, s, sez2, ep 3) (12)
02:15 Printre oameni
(engl., 2008, s, sez3, ep 2) (AP)
03:15 Sherlock
(engl., 2010, s. politist, sez1, ep 3)
05:05 Promo

Cinemax

07:00 Val de caldura (12)
(can., 2009, drama)
08:50 Vincent vrea la mare (12)
(ger., 2010, drama)
10:25 2010: Anul primului contact
(sua, 1984, S.F.) (12)
12:20 Omul care stia prea multe
(sua, 1956, thrill.) (15)
14:20 intalniri in Paris (12)
(fra., 1995, com. rom.)
16:00 Erou de Bollywood (15)
(hol., 2009, drama)
17:20 Noemie - Secretul (12)
(can., 2009, f. de fam.)
19:05 Unde ingerii nu calca (12)
(engl., 1991, drama)
21:00 Purple Rain (15)
(sua, 1984, dr. muz.)
22:50 Am omorat-o pe mama (15)
(can., 2009, dram. Bio., col., a-n)
00:35 Arma dreptatii (15)
(sua, 1997, actiune)
02:15 Focul ucigas (15)
(sua, 1991, thrill. act.)
04:30 Ochii Laurei Mars(15)
(sua, 1978, thrill.)

HBO

06:00 Eliberati-l pe Willy 4:
(sua, 2010, f. avent.fam.)
07:45 Secretul celor sapte vulcani (12)
(nz., 2009, avent.)
09:15 Tanarul paparazzo (12)
(sua, 2010, f. doc., col., a-n)
10:50 Batman: Sub masca rosie
(sua, 2010, f. anim.)
12:05 Maini de aur: (12)
Povestea lui Ben Carson (sua, 2009, drama)
13:35 Africa visurilor mele(12)
(sua, 2000, drama)
15:30 Superman / Batman:
Inamici publici (sua, 2009, f. anim.)
16:40 Cu duzina e mai ieftin!
(sua, 2003, com.) (12)
18:20 Lectii de ciocolata (12)
(it., 2007, com.)
20:00 Greu de pensionat (15)
(sua, 2010, act. com.)
21:50 Camelot (15)
(irl.-sua-engl., 2011, s. drama, ep 3)
22:55 Doina groparilor (15)
(rom., 2011, f. doc.)
23:50 2012 (12)
(sua-can., 2009, f. de cat.)
02:25 Predators (18)
(sua, 2010, actiune)
04:10 Greu de pensionat (15)
(sua, 2010, act. com.)

National Geographic

06:00 Monster Fish: Paradis thailandez
(f. s. doc.) - Paradis thailandez
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Woody, Wally si Kane
08:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Ultimii crocodili
09:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Superstele
10:00 Reconstruim Titanic
(2011, f. doc.) - Ancora
11:00 Tigroaica (doc.)
12:00 Ingineri
(s. doc.) - Stadionul Wembley
13:00 Monster Fish: Paradis thailandez
(f. s. doc.) - Paradis thailandez
14:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Superstele
15:00 Ingineri
(s. doc.) - Naveta spatiala
16:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Cine musca mai tare?
17:00 Dovezile ursilor (doc.)
18:00 Viata dupa gratii:
Infractoare
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Titan, Candy si Bella
20:00 Monster Fish:
Somnul (f. s. doc.) - Somnul
21:00 Canibalii de azi
(sua, 2011, f. doc.)
22:00 Ritual: Capete mici
23:00 Evadare
(f. s. doc.) - Cei sase din Pittsburgh
00:00 Canibalii de azi
(sua, 2011, f. doc.)
01:00 Ritual: Capete mici
02:00 Monster Fish:
Somnul (f. s. doc.) - Somnul
03:00 Canibalii de azi
(sua, 2011, f. doc.)
04:00 Ritual: Capete mici
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Titan, Candy si Bella

ProCinema

08:45 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 186) (AP) (reluare)
10:00 Happy Hour
(2007, divertisment)
11:15 Teleshopping (recl.)
11:30 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (reluare)
12:30 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 187) (AP)
13:45 Capitanul Sky si lumea viitorului
(sua-engl.-it., 2004, f. SF de act.)
15:45 Veronica
(sua, 1997, s, sez 3, ep 19) (AP) (reluare)
16:15 Veronica
(sua, 1997, s, sez 3, ep 20) (AP) (reluare)
16:45 La Bloc
(2003, s. com., ep 310) (AP) (reluare)
17:15 La Bloc
(2003, s. com., ep 311) (AP) (reluare)
18:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 81) (AP) (reluare)
18:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 82) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 312) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 313) (AP)
20:00 Supernatural:
Aventuri in lumea intunericului
21:00 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 83)
21:30 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 84)
22:00 Filmul de 10: intre dragoste si ura
(sua, 1996, com.)
00:00 Happy Hour
(2007, divertisment)
00:30 South Park
(sua, 1997, s. anim., sez 10, ep 13) (15)
01:00 intre dragoste si ura
(sua, 1996, com.) (15) (reluare)
03:00 South Park
(sua, 1997, s. anim., sez 10, ep 13) (15)
03:30 Lumea PRO CINEMA
04:00 Apropo TV (divertisment)


Digi TV Film: Program TV: 20-10-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1° West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez 16, ep 1)
08:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 13)
09:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 13)
10:05 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 1, ep 4)
11:10 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 5) (AP
11:40 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep 21)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 2, ep 1)
14:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez 16, ep 2)
15:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 14)
16:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 14)
17:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 1, ep 5) (AP)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 7) (AP)
18:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 8) (AP)
19:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1,)
20:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 2, ep 16)
21:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 3, ep 23)
22:00 Zoom
22:15 Minti criminale
(sua, 2011, s. politist, sez 1, ep 7)
23:15 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 2, ep 3) (AP)
00:15 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 3, ep 23)
01:15 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 1, ep 5) (AP)
02:10 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 2, ep 3) (AP)
03:10 Promo

Cinemax

06:15 Cei mai buni regizori (12)
de la Hollywood (sua, 2009, s)
07:00 Unde ingerii nu calca (12)
(engl., 1991, drama)
08:55 Dragoste la Cairo(12)
(can.-irl.-egi., 2009, drama)
10:25 Noemie - Secretul (12)
(can., 2009, f. de fam.)
12:10 Cartagena (12)
(fra., 2009, drama)
13:45 Cei mai buni regizori (12)
de la Hollywood (sua, 2009, s)
14:15 Seniorii (12)
(dan.-sue., 2009, com.)
15:50 Poveste din cartierul de vest (12)
(sua, 1961, dr. muz.)
18:20 Trei prietene (12)
(nor., 2009, f. de fam.)
19:40 Orasul umbrelor (15)
(can., 2010, drama)
21:00 Treme (15)
(sua, 2010, s, sez 2, ep 8)
22:00 Sa bati la poarta cerului (15)
(ger.-belg., 1997, act. com.)
23:30 Cu placere! (15)
(sua, 2010, com.)
01:00 Drumul spre Santiago (15)
(spa., 2009, com.)
02:50 Tratament special
(fra., 2010, com.)
04:25 Cei mai buni regizori (12)
de la Hollywood (sua, 2009, s)
04:55 in carne vie (18)
( aus.-sua-engl., 2003, thrill.)

HBO

06:00 Cu duzina e mai ieftin! (12)
(sua, 2003, com.)
07:40 Lectii de ciocolata (12)
(it., 2007, com.)
09:20 Golful (12)
(sua, 2009, f. doc.)
10:50 Eliberati-l pe Willy 4:
(sua, 2010, f. avent.fam.)
12:30 Pestele cel mare (12)
(sua, 2003, drama)
14:35 Ultimul razboinic al aerului (12)
(sua, 2010, f. avent.fam.)
16:20 Jack (sua, 1996, com.)
18:15 Inima de cerneala (12)
(ger.-engl.-sua, 2008, f. avent.fam.)
20:00 Dificultati la invatatura (12)
(sua, 2010, f. doc.)
22:50 True Blood (18)
(sua, 2008, s, sez 4, ep 2)
23:45 Shutter Island (15)
(sua, 2009, thrill.)
02:00 Salt (15)
(sua, 2010, thrill. act.)
03:40 Dupa 28 de zile (18)
(engl.-fra., 2002, horror)
05:30 Pe platourile de filmare
(sua, 2003, emisiune magazin)

National Geographic

06:00 Monster Fish:
Somnul (f. s. doc.) - Somnul
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Titan, Candy si Bella
08:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Cine musca mai tare?
09:00 Canibalii de azi
(sua, 2011, f. doc.)
10:00 Ritual: Capete mici
11:00 Dovezile ursilor (doc.)
12:00 Ingineri
(s. doc.) - HMS Illustrious
13:00 Monster Fish:
Somnul (f. s. doc.)
14:00 Canibalii de azi
(sua, 2011, f. doc.)
15:00 Ingineri
(s. doc.) - Formula 1
16:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Pericol! Barlog
17:00 Animale cu tupeu (f. doc.)
18:00 Evadare
(f. s. doc.) - Cei sase din Pittsburgh
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Princess, Prada si Bearz
20:00 Monster Fish:
Uriasul de Nil (f. s. doc.) - Uriasul de Nil
21:00 Animale la drum
(f. s. doc.) - Rechinii
22:00 Marile migratii
(s. doc.) - Supravietuirea
23:00 Evadare
(f. s. doc.) - Quawntay Adams
00:00 Animale la drum
(f. s. doc.) - Rechinii
01:00 Marile migratii
(s. doc.) - Supravietuirea
02:00 Monster Fish:
Uriasul de Nil (f. s. doc.) - Uriasul de Nil
03:00 Animale la drum
(f. s. doc.) - Rechinii
04:00 Marile migratii
(s. doc.) - Supravietuirea
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Princess, Prada si Bearz

ProCinema

08:45 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 187) (AP) (reluare)
11:15 Teleshopping (recl.)
11:30 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (reluare)
12:30 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 188) (AP)
13:45 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (reluare)
14:45 La Bloc
(2003, s. com., ep 312) (AP) (reluare)
15:15 La Bloc
(2003, s. com., ep 313) (AP) (reluare)
16:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 83) (AP) (reluare)
16:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 84) (AP) (reluare)
17:00 Impactul
(ger.-sua-can., 2008, mini-s.) (AP)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 314) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 315) (AP)
20:00 Supernatural:
Aventuri in lumea intunericului
21:00 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 85)
21:30 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 86)
22:00 Margot merge la nunta
Filmul de 10: (sua, 2007, com.) (15)
00:00 South Park
(sua, 1997, s. anim., sez 10, ep 14) (15)
00:30 Prietenie pe muchie de cutit
(sua, 2003, s, ep 8) (15)
01:30 Margot merge la nunta
(sua, 2007, com.) (15) (reluare)
03:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
03:30 Apropo TV (divertisment)


Digi TV Film: Program TV: 21-10-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1° West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez 16, ep 2)
08:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 14)
09:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 14)
10:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 1, ep 5) (AP)
11:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 7) (AP)
11:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 8) (AP)
12:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 1) (12)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 2, ep 2) (AP)
14:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez 16, ep 3)
15:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 15)
16:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 15)
17:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 1, ep 6) (AP)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 9) (AP)
18:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 10) (AP)
19:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 2)
20:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 2, ep 17)
21:00 Numaratoarea inversa
(spa., 2007, s. politist, sez 1, ep 5)
22:10 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 6) (12)
23:10 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 9, ep 6) (AP)
23:40 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 9, ep 7) (AP)
00:10 Numaratoarea inversa
(spa., 2007, s. politist, sez 1, ep 5)
01:20 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 6)
02:15 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 9, ep 6) (AP)
02:40 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 9, ep 7) (AP)
03:00 Promo

Cinemax

07:00 Poveste din cartierul de vest (12)
(sua, 1961, dr. muz.)
09:30 Delicte minore (12)
(gre.-ger., 2008, com.)
11:00 Trei prietene (12)
(nor., 2009, f. de fam.)
12:20 Terapie (15)
(dan., 2010, com.)
14:00 Printul lacrimilor(12)
(hongk.-taiv., 2009, drama)
16:00 Frost/Nixon (12)
(sua-engl.-fra., 2008, drama)
18:00 Povestea lui Brooke Ellison (12)
(sua, 2004, drama)
19:30 Delicte minore (12)
(gre.-ger., 2008, com.)
21:00 Bird (15)
(sua, 1988, drama)
23:40 Metropia (15)
(sue.-dan.-nor., 2009, f. anim.)
01:10 Copilaria lui Francie Brady (15)
(irl.-sua, 1997, drama)
03:00 Semintele urii (15)
(engl., 1975, thrill.)
04:45 Floarea-soarelui oarba (15)
(spa., 2008, drama)

HBO

06:00 Jack (sua, 1996, com.)
07:55 Inima de cerneala(12)
(ger.-engl.-sua, 2008, f. avent.fam.)
09:40 intalnire cu surprize (12)
(sua, 2010, act. com.)
11:20 Harry Potter si Printul (12)
Semipur (engl.-sua, 2008, avent.)
13:50 Un cadou pentru ea (12)
(fra., 2009, com.)
15:15 Incredibilii (AP)
(sua, 2004, f. anim.)
17:10 Karate Kid (12)
(sua-chi., 2010, actiune)
19:30 Filme si vedete
(hol., 2008, emisiune magazin)
20:00 Purtatorii (15)
(sua, 2009, horror)
21:25 Apele tac (12)
(ger.-rom., 2011, drama)
22:00 True Blood (18)
(sua, 2008, s, sez 4, ep 3)
23:00 Destinul unui razboinic (18)
(sud cor.-nz., 2010)
00:40 Imperiul din Atlantic City (15)
(sua, 2009, s, ep 3)
01:35 Anaconda 4: Drumul sangelui
(sua-rom., 2009, actiune-horror)
03:00 Victimele (15)
(spa., 2009, thrill.)
04:40 intre doua lumi
(ung., 2011, f. doc.)

National Geographic

06:00 Monster Fish:
Uriasul de Nil (f. s. doc.) - Uriasul de Nil
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Princess, Prada si Bearz
08:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Pericol! Barlog
09:00 Animale la drum
(f. s. doc.) - Rechinii
10:00 Marile migratii
(s. doc.) - Supravietuirea
11:00 Animale cu tupeu (f. doc.)
12:00 Ingineri (s. doc.)
- Muzeul Guggenheim
13:00 Monster Fish:
Uriasul de Nil (f. s. doc.) - Uriasul de Nil
14:00 Animale la drum
(f. s. doc.) - Rechinii
15:00 Ingineri
(s. doc.) - Burj Al Arab
16:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - sarpe suprem
17:00 Cimpanzei dezlantuiti
(f. doc.)
18:00 Evadare
(f. s. doc.) - Quawntay Adams
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Isis si Nugget
20:00 Monster Fish:
Pestele-spatula (f. s. doc.) - Pestele-spatula
21:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Maya, Sara si Lily
22:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Stella, Nala si Phoebe
23:00 Evadare
(f. s. doc.) - John Parsons
00:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Maya, Sara si Lily
01:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Stella, Nala si Phoebe
02:00 Monster Fish:
Pestele-spatula (f. s. doc.)-Pestele-spatula
03:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Maya, Sara si Lily
04:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Stella, Nala si Phoebe
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Isis si Nugget

ProCinema

06:45 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 188) (AP) (reluare)
08:00 Impactul
(ger.-sua-can., 2008, mini-s.) (AP) (reluare)
10:00 Happy Hour
(2007, divertisment)
11:15 Teleshopping (recl.)
11:30 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (reluare)
12:30 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 189) (AP)
13:45 ACASa in bucatarie
(emis. culinara)
14:45 La Bloc
(2003, s. com., ep 314) (AP) (reluare)
15:15 La Bloc
(2003, s. com., ep 315) (AP) (reluare)
16:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 85) (AP) (reluare)
16:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 86) (AP) (reluare)
17:00 Impactul
(ger.-sua-can., 2008, mini-s.) (AP)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 316) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 317) (AP)
20:00 Pentru patrie
(rom., 1977, dr. razb.) (AP)
22:00 Filmul de 10: Casa D
(sua, 2004, drama) (12)
00:00 South Park
(sua, 1997, s. anim., sez 11, ep 1) (15)
00:30 Prietenie pe muchie de cutit
(sua, 2003, s, ep 9)
01:30 Casa D
(sua, 2004, drama) (12) (reluare)
03:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)


Digi TV Film: Program TV: 22-10-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1° West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

AXN

07:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 19, ep 9)
08:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 13)
09:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 2, ep 7)
10:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 2, ep 8)
11:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep 21)
12:15 Calatori din preistorie
(engl., 2007, f. s. avent., sez 2, ep 4)
13:15 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 17)
14:10 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 18)
15:10 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 20, ep 8)
16:10 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., ep 16)
17:10 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 2, ep 18) (AP)
18:10 Vaporul
(spa., 2011, s. avent. SF, sez 1, ep 3)
19:50 Escrocii
(engl., 2004, s, sez 3, ep 5) (12)
21:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 6) (12)
22:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 6, ep 16)
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 5, ep 7)
00:00 Printre oameni
(engl., 2008, s, sez 3, ep 2)
01:10 Hawthorne
(sua, 2009, s, sez 2, ep 3) (12)
02:05 CSI: New York
(sua-can., 2004, s. politist, sez 6, ep 16)
02:50 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 6)
03:50 Promo

Cinemax

06:25 De la carte la film (12)
(can., s. doc., ep 3)
07:00 O iubire imposibila (12)
(hongk.-fra.-thai., 2000, dr. romantic.)
08:40 Fraierii (12)
(sua, 2010, actiune)
10:20 De opt ori in picioare (12)
(fra., 2009, drama)
12:05 in seara premierei (12)
(sua, 1977, drama)
14:30 O saptamana (12)
(can., 2008, drama)
16:05 Vincent vrea la mare(12)
(ger., 2010, drama)
17:40 Mireasa era in negru (12)
(fra.-it., 1968, drama)
19:25 Fraierii
(sua, 2010, actiune) (12)
21:00 Merita sa lupti (15)
( aus.-sua, 2011, com.)
22:30 Mulan: (15)
Printesa razboinica (sua-chi., 2009, avent.)
00:30 Cel bun, cel rau, cel urat (15)
(it.-spa.-RFG, 1966, west.)
03:25 Negru, alb si albastru (15)
(sua, 2010, drama)
05:00 Iubirea nu exista (12)
(it., 2009, f. de scurt m.)
05:25 Merita sa lupti (15)
( aus.-sua, 2011, com.)

HBO

06:00 Georgia OKeeffe (12)
(sua, 2009, dram. Bio.)
07:30 Casa Buddenbrook (12)
(ger., 2008, drama)
09:00 O poveste de Craciun
(sua, 2009, f. anim.)
10:35 10(12)
10:55 Pravalia groazei (12)
(sua, 1986, com.)
12:25 De Craciun nu stam acasa!
(sua, 2008, com.)
13:55 Prietena perfecta (12)
(sue., 2010, com.)
15:20 Antrenorul (12)
(sua, 2010, com. rom.)
16:55 Brigada pestrita (12)
(sua, 2010, com. de fam.)
18:25 Manolete (12)
(spa.-engl., 2007, dr. romantic.)
20:00 Episoade (12)
(sua-engl., 2011, s. com., ep 6)
20:30 Plictisit de moarte (15)
(sua, 2009, s. com., sez 2, ep 7)
21:00 Cina pentru fraieri (12)
(sua, 2010, com.)
22:55 Greu de pensionat (15)
(sua, 2010, act. com.)
00:45 Inima nebuna (15)
(sua, 2009, drama)
02:35 Marea mahmureala
(sua, 2009, com.) (15)
04:15 Soldatul universal: (15)
intoarcerea (sua, 1999, actiune)
05:35 Filme si vedete
(hol., 2008, emisiune magazin)

National Geographic

06:00 Monster Fish:
Pestele-spatula (f. s. doc.)-Pestele-spatula
07:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Superstele
08:00 Animale la drum
(f. s. doc.) - Rechinii
09:00 Marile migratii
(s. doc.) - Supravietuirea
10:00 Florenta (doc.)
11:00 Reconstruim Titanic
(2011, f. doc.) - Ancora
12:00 Megastructuri
(sua, 2004, s. doc.) - Spaceport America
13:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Mingea de foc a lui Iisus
14:00 Animale feroce
(f. s. doc.) - India
15:00 Animale feroce
(f. s. doc.) - Africa
16:00 Arma secreta a Japoniei
(f. doc.)
17:00 Sabia samuraiului (f. doc.)
18:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - Locomotiva
19:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - Penitenciarul Riverfront
20:00 Dezastre In aer
(f. s. doc.) - Disparut fara urma
21:00 Tabu
(f. s. doc.) - Colectionarii complusivi
22:00 Tabu
(f. s. doc.) - Gras si frumos
23:00 Megastructuri
(sua, 2004, s. doc.) - Spaceport America
00:00 11 septembrie:
Razboiul continua (sua, 2011, f. doc.)
01:00 Dezastre In aer
(f. s. doc.) - Disparut fara urma
02:00 Tabu
(f. s. doc.) - Colectionarii complusivi
03:00 Tabu
(f. s. doc.) - Gras si frumos
04:00 Classified
(2010, s. doc.) (AP) - ONU
05:00 11 septembrie:
Razboiul continua (sua, 2011, f. doc.)

ProCinema

08:15 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 189) (AP) (reluare)
09:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
10:45 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
11:45 Descopera Romania (2004)
12:15 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (reluare)
13:15 Entertainment News
(sez 5, ep 50)
14:15 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., sez 4, ep 40)
14:45 La Bloc
(2003, s. com., ep 316) (AP) (reluare)
15:15 La Bloc
(2003, s. com., ep 317) (AP) (reluare)
16:00 Gossip Girl: Intrigi la New York
(sua, 2007, s, ep 2)
17:00 Aventurile lui Tom Sawyer
(rom.-fra., 1968, avent.) (AP)
19:00 Punct si de la capat
(sua, 2007, drama, ep 1) (AP)
20:00 Vaduva neagra
(sua, 2005, dr. romantic.) (12)
22:00 CineTePrinde
(engl., 2009, f. doc.)
00:00 Vaduva neagra
(sua, 2005, dr. romantic.) (12) (reluare)
01:45 Angajatul lunii
(sua, 2004, com.) (15)
03:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)


Digi TV Film: Program TV: 23-10-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1° West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/1

AXN

07:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 19, ep 10)
08:00 Lumea disparuta
(sua- aus.-can., 1999, avent., sez 1, ep 3)
09:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 2, ep 9)
10:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 2, ep 10)
11:00 Calatori din preistorie
(engl., 2007, f. s. avent., sez 2, ep 5)
12:00 Duval si Moretti
(fra., 2008, s. politist, sez 1, ep 1)
13:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 19)
14:00 NCIS: Ancheta militara (
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 20)
15:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 4, ep 20) (AP)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert.,sez 3, ep 1)
17:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 2, ep 19) (AP)
18:05 Internatul
(spa., 2007, s, sez 6, ep 6) (AP)
19:50 Escrocii
(engl., 2004, s, sez 3, ep 6) (12)
21:00 Lunetistul 3
(sua, 2004, actiune) (12)
22:45 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 2, ep 3) (AP)
23:45 Zoom
00:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, sez 3, ep 4) (AP)
01:00 Lunetistul 3
(sua, 2004, actiune) (12)
02:45 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 2, ep 3)

Cinemax

07:00 Scrisori pentru Jenny
(spa.-isr.-arg., 2007, dr. romantic.)
08:45 Taramul monstrilor (12)
(sua, 2009, avent.)
10:25 Giulia nu are intalniri noaptea
(it., 2009, drama) (15)
12:10 Cei mai buni regizori(12)
de la Hollywood (sua, 2009, s)
12:40 Febra nuntii in Campobello (12)
(it.-ger., 2009, com.)
14:15 Copacul (12)
(fra.- aus., 2010, drama)
15:55 Omul care stia prea multe (12)
(sua, 1956, thrill.)
17:55 Nadine (12)
(sua, 1987, com.)
19:20 Taramul monstrilor (12)
(sua, 2009, avent.)
21:00 Un inger la mare (12)
(belg., 2009, drama)
22:30 Iubeste-ma la greu! (15)
(ger.-sua, 2001, drama)
00:15 Cowboyul de la miezul noptii (15)
(sua, 1969, drama)
02:10 Pact cu necuratul(15)
( aus., 2009, drama)
04:10 Vineri 13
(sua, 1980, horror) (18)
05:50 Treme
(sua, 2010, s, sez 2, ep 8) (15)

HBO

06:00 Cardiofitness (12)
(it., 2007, com.)
07:25 Casa Buddenbrook (12)
(ger., 2008, drama)
08:55 Cina pentru fraieri (12)
(sua, 2010, com.)
10:50 Apartament pentru doi (12)
(fra., 2008, com.)
12:25 Recompensa cu bucluc
(sua, 2010, com.) (12)
14:15 Mananca, roaga-te, iubeste (12)
(sua, 2010, drama)
16:35 Informatorul! ((12)
sua, 2009, com.)
18:25 Amor la Roma (12)
(sua, 2010, com. rom.)
20:00 Agentii de rezerva (15)
(sua, 2010, act. com.)
21:50 Camelot (15)
(irl.-sua-engl., 2011, s. drama, ep 3)
22:45 True Blood (18)
(sua, 2008, s, sez 4, ep 3)
23:40 Portretul luptatorului la tinerete
(rom., 2010, drama) (15)
02:20 Agentii de rezerva (15)
(sua, 2010, act. com.)
04:05 Legea tacerii
(sua, 2000, polit.) (15)

National Geographic

06:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - Penitenciarul Riverfront
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Maya, Sara si Lily
08:00 Rechini:
Pericolul din adancuri (doc. nat.)
09:00 Invazia enotilor
10:00 Comando (f. doc.)
11:00 Classified
(2010, s. doc.) (AP) - ONU
12:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Rase agresive
13:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Un baiat, un caine si un doctor
14:00 Armata din mlastina (f. doc.)
15:00 Inginerul castor (doc.)
16:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - Fratia Ariana
17:00 Guantanamo (f. doc.)
19:00 Penitenciar Australia
(f. doc.) - Casuarina
20:00 Classified
(2010, s. doc.) (AP) - Columbia
21:00 Penitenciar Rusia
22:00 Culise
(s. doc.) - Tihar
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Mingi de foc
00:00 Penitenciar Rusia
01:00 Culise
(s. doc.) - Tihar
02:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Mingi de foc
03:00 Classified
(2010, s. doc.) (AP) - Columbia
04:00 Penitenciar Rusia
05:00 Culise (s. doc.) - Tihar

ProCinema

07:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., ep 13) (reluare)
08:00 Gossip Girl: Intrigi la New York
(sua, 2007, s, ep 2) (AP)
09:15 soricelul familiei
(sua, 2003, f. anim., ep 8)
09:45 Punct si de la capat
(sua, 2007, drama, ep 1) (AP)
10:45 Pro Motor
(2007, emis. sport)
11:45 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
12:00 Lumea PRO CINEMA
12:30 Aventurile lui Tom Sawyer
(rom.-fra., 1968, avent.) (AP)
14:30 O-la-la (2008, divertisment)
16:00 Gossip Girl: Intrigi la New York
(sua, 2007, s, ep 3)
17:00 Micii giganti
(sua, 1994, com.) (AP)
19:00 Punct si de la capat
(sua, 2007, drama, ep 2) (AP)
20:00 Grabeste-te incet!
(rom., 1981) (AP)
22:00 Aparente inselatoare
(can.-engl., 2005, drama) (15)
00:15 Punct si de la capat
(sua, 2007, drama, ep 2) (AP) (reluare)
01:00 Aparente inselatoare
(can.-engl., 2005, drama) (15)
02:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
03:00 Apropo TV (divertisment)


Digi TV Film: Program TV: 24-10-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1° West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez 16, ep 3)
08:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 15)
09:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 15)
10:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 1, ep 6)
11:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 9)
11:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 10)
12:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 2)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 2, ep 3)
14:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez 16, ep 4)
15:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 16)
16:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 16)
17:00 Echipa speciala
(aus., 2008, s, sez 1, ep 7)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 11)
18:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 12)
19:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 3)
20:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 2, ep 18)
21:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 6, ep 17)
22:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 5, ep 8)
23:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, sez 3, ep 5)
00:00 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 2, ep 3) (AP)
01:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 6, ep 17)
02:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, sez 3, ep 5)
02:45 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 2, ep 3)
03:45 Promo

Cinemax

07:00 Omul care stia prea multe
(sua, 1956, thrill.) (15)
09:05 Febra nuntii in Campobello
(it.-ger., 2009, com.) (12)
11:15 Nadine (sua, 1987, com.) (12)
12:40 Un inger la mare
(belg., 2009, drama) (12)
14:10 Erou de Bollywood
(hol., 2009, drama) (15)
15:30 Unde ingerii nu calca
(engl., 1991, drama) (12)
17:25 2010: Anul primului contact
(sua, 1984, S.F.) (12)
19:20 Seniorii
(dan.-sue., 2009, com.) (12)
21:00 Bananas
(sua, 1971, com.) (15)
22:25 Comedia erotica a unei nopti de vara
(sua, 1982, com.) (12)
23:55 Treme
(sua, 2010, s, sez 2, ep 8) (15)
00:55 Am fost aici
(eston-fin.-taiv., 2008, drama) (15)
02:30 Manualul cercetasului
(engl., 2009, drama) (15)
04:05 Suflete tacute
(rus., 2010, drama) (15)
05:25 De veghe in lanul de porumb
(sua, 1984, horror) (18)

HBO

06:00 Informatorul!
(sua, 2009, com.) (12)
07:50 Amor la Roma
(sua, 2010, com. rom.) (12)
09:20 Scrisori catre Julieta
(sua, 2010, com. rom.) (12)
11:05 Preotul Spanley
(nz.-engl., 2008, com.) (12)
12:45 Batman: Sub masca rosie
(sua, 2010, f. anim.)
14:00 Saga Amurg: Luna Noua
(sua, 2009, dr. romantic.) (12)
16:10 Mumia: Mormantul imparatului Dragon
(sua-chi.-ger., 2008, avent.)
18:00 Absolvent: Viata incepe acum
(sua, 2009, com.) (12)
19:30 Pe platourile de filmare
(sua, 2003, emisiune magazin)
20:00 Camelot
(irl.-sua-engl., 2011, s. drama, ep 4) (15)
21:00 in bataia vantului
(sua, 1999, drama) (12)
22:40 Episoade
(sua-engl., 2011, s. com., ep 6) (12)
23:15 Verso
(elv.-lux.-belg., 2009, polit.) (18)
01:00 Destinul unui razboinic
(sud cor.-nz., 2010) (18)
02:40 Ninja asasin
(sua-ger., 2009, actiune, col., a-n) (18)
04:20 Marti, dupa Craciun
(rom., 2010, drama) (15)

National Geographic

06:00 Penitenciar Australia
(f. doc.) - Casuarina
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Isis si Nugget
08:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - sarpe suprem
09:00 Penitenciar Rusia
10:00 Culise (s. doc.) - Tihar
11:00 Cimpanzei dezlantuiti (f. doc.)
12:00 Ingineri (s. doc.)
- Nava-cisterna
13:00 Monster Fish:
Pestele-spatula (f. s. doc.)
14:00 Penitenciar Rusia
15:00 Ingineri
(s. doc.) - Shinkansen
16:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - serpi de temut
17:00 Paradisul rechinilor (f. doc.)
18:00 Evadare
(f. s. doc.) - John Parsons
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Pasha, Cosmo si Contessa
20:00 Monster Fish:
Invazia (f. s. doc.)
21:00 Megastructuri
(sua, 2004, s. doc.) - Inghetat In zbor
22:00 Classified
(2010, s. doc.)- Miami
23:00 Evadare
(f. s. doc.) - Prin tavan
00:00 Dezastre In aer
(f. s. doc.) - Inghetat In zbor
01:00 Classified
(2010, s. doc.) - Miami
02:00 Monster Fish:
Invazia (f. s. doc.)
03:00 Dezastre In aer
(f. s. doc.) - Inghetat In zbor
04:00 Classified
(2010, s. doc.) - Miami
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Pasha, Cosmo si Contessa

ProCinema

08:00 soricelul familiei
(sua, 2003, f. anim., ep 8)
08:30 O-la-la
(2008, divertisment) (reluare)
10:00 Happy Hour
(2007, divertisment)
11:15 Teleshopping (recl.)
11:30 ACASa in bucatarie
(emis. culinara)
12:30 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 190) (AP)
13:45 Zoom in 10 (divertisment)
14:00 Gossip Girl: Intrigi la New York
(sua, 2007, s, ep 3)
15:00 Micii giganti
(sua, 1994, com.) (AP) (reluare)
17:00 Grabeste-te incet!
(rom., 1981) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 318) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 319) (AP)
20:00 Veronica
(sua, 1997, s, sez 3, ep 21) (AP)
20:30 Veronica
(sua, 1997, s, sez 3, ep 22) (AP)
21:00 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 87)
21:30 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 88)
22:00 Furie dezlantuita 2
(indon.-sua, 1993, actiune) (15)
00:15 South Park
(sua, 1997, s. anim., sez 11, ep 2) (15)
00:45 Furie dezlantuita 2
(indon.-sua, 1993, actiune) (15)
02:45 South Park
(sua, 1997, s. anim., sez 11, ep 2) (15)
03:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)
03:45 Apropo TV (divertisment)


Digi TV Film: Program TV: 25-10-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1° West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez 16, ep 4)
08:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 16)
09:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 16)
10:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 1, ep 7)
11:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 11)
11:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 12)
12:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 3)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 2, ep 4)
14:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez 16, ep 5)
15:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 17)
16:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 17)
17:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 1, ep 8)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 13)
18:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 14)
19:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 4
20:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 2, ep 19)
21:00 Vaporul
(spa., 2011, s. avent. SF, sez 1, ep 4)
22:30 Internatul
(spa., 2007, s, sez 6, ep 7)
00:10 Zoom
00:25 Minti criminale:
(sua, 2011, s. politist, sez 1, ep 8) (15)
01:25 Vaporul
(spa., 2011, s. avent. SF, sez 1, ep 4)
02:50 Internatul
(spa., 2007, s, sez 6, ep 7)
04:30 Promo

Cinemax

07:00 Povestea lui Brooke Ellison
(sua, 2004, drama) (12)
09:00 Unde ingerii nu calca
(engl., 1991, drama) (12)
11:00 Comedia erotica a unei nopti de vara
(sua, 1982, com.) (12)
12:30 2010: Anul primului contact
(sua, 1984, S.F.) (12)
14:25 Draga Alice
(sue., 2010, drama) (12)
16:00 Noemie - Secretul
(can., 2009, f. de fam.) (12)
17:45 Fructul oprit
(fin.-sue., 2009, drama) (15)
19:25 Povestea lui Brooke Ellison
(sua, 2004, drama) (12)
21:00 Ce mai stii de Dolly Bell?
(jug., 1981, drama) (15)
22:50 Prieteni model
(sua, 2008, com.) (15)
00:30 Orasul umbrelor
(can., 2010, drama) (15)
01:50 Ciocanitoarea
(sua, 1998, com.) (15)
03:15 Doi oameni perfecti
(sua, 1999, drama) (15)
05:05 Jurnal de razboi
(sua, 1989, drama) (15)

HBO

06:00 Mumia: Mormantul imparatului Dragon
(sua-chi.-ger., 2008, avent.)
07:50 Absolvent: Viata incepe acum
(sua, 2009, com.) (12)
09:20 Misiune pe Marte
(sua, 2000, f. SF de act.) (12)
11:15 Tona si Paquita
(panam, 2009, com.) (12)
12:45 Celine: in ochii lumii
(can., 2010, f. doc.)
14:45 Doctorul Moarte
(sua, 2010, dram. Bio., col., a-n) (12)
17:00 Povesti adevarate
(sua, 1986, com.) (12)
18:30 De Craciun nu stam acasa!
(sua, 2008, com.)
20:00 Fura si fugi
(sua, 2010, actiune) (15)
21:50 Familia Borgia
(can.-irl.-ung., 2011, s, ep 7) (15)
22:50 Familia Borgia
(can.-irl.-ung., 2011, s, ep 8) (15)
23:30 Familia Borgia
(can.-irl.-ung., 2011, s, ep 9) (15)
00:20 Marchizul de Sade
(sua, 2000, dram. Bio.) (18)
02:20 Wanted
(sua, 2008, actiune) (18)
04:10 Fura si fugi
(sua, 2010, actiune) (15)

National Geographic

06:00 Monster Fish:
Invazia (f. s. doc.)
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Pasha, Cosmo si Contessa
08:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - serpi de temut
09:00 Dezastre In aer
(f. s. doc.) - Inghetat In zbor
10:00 Classified
(2010, s. doc.) - Miami
11:00 Paradisul rechinilor (f. doc.)
12:00 Ingineri
(s. doc.) - Podul Rion-Antirion
13:00 Monster Fish:
Invazia (f. s. doc.)
14:00 Dezastre In aer
(f. s. doc.) - Inghetat In zbor
15:00 Megauzine
(s. doc.) - Metroul din New York
16:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Crocodili uriasi
17:00 Animale cu tupeu (doc. nat.)
18:00 Evadare
(f. s. doc.) - Prin tavan
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Vicky, Punkin si Maddy
20:00 Monster Fish:
Pestele aligator (f. s. doc.)
21:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.)-Tehnologie spatiala
22:00 Reconstruim Titanic
(2011, f. doc.) - Sistemul electric
23:00 Evadare
(f. s. doc.) - Spre Vegas
00:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.)-Tehnologie spatiala
01:00 Reconstruim Titanic
(2011, f. doc.)-Sistemul electric
02:00 Monster Fish:
Pestele aligator (f. s. doc.)
03:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.)-Tehnologie spatiala
04:00 Reconstruim Titanic
(2011, f. doc.) - Sistemul electric
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Vicky, Punkin si Madd

ProCinema

08:00 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 190) (AP) (reluare)
09:15 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., ep 39)
09:45 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
10:00 Happy Hour
(2007, divertisment)
11:15 Teleshopping (recl.)
11:30 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (reluare)
12:30 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 191) (AP)
13:45 Entertainment News
(sez 5, ep 50) (AP) (reluare)
14:45 ACASa in bucatarie
(emis. culinara)
16:45 La Bloc
(2003, s. com., ep 318) (AP) (reluare)
17:15 La Bloc
(2003, s. com., ep 319) (AP) (reluare)
18:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 87) (AP) (reluare)
18:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 88) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 320) (AP)
20:00 Politisti cu probleme
(sua, 2009, s. com., ep 1) (12)
20:30 Veronica
(sua, 1997, s, sez 3, ep 20) (AP)
21:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 89) (AP)
21:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 90) (AP)
22:00 Filmul de 10: Avertizarea 2
(sua, 2005, horror) (15)
00:30 South Park
(sua, 1997, s. anim., sez 11, ep 3) (15)
01:00 Politisti cu probleme
(sua, 2009, s. com., ep 1) (12)
02:00 Avertizarea 2
(sua, 2005, horror) (15) (reluare)
03:45 South Park
(sua, 1997, s. anim., sez 11, ep 3) (15)
04:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:45 Apropo TV (divertisment)


Digi TV Film: Program TV: 26-10-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1° West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:45 Romy si Michelle: Anii tineretii
Romy & Michelle: In the Beginning
09:15 Piratii din Insula Comorii
Pirates of Treasure Island Aventura/2006/12
10:40 Babel
Babel-Drama/2006/12
13:05 Fostele iubite ale iubitului meu
LITTLE BLACK BOOK-Romantic/2004/12
14:55 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/2001/AP
15:45 Doua tipe paguboase
Romy and Michele s High School Reunion
17:20 Casa, dulce casa
SWEET HOME ALABAMA Comedie/12/2002
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek Drama/AP/2001
20:00 Stewardesa
VIEW FROM THE TOP, A Comedie/12/2003
21:35 Dispari in 60 de secunde
GONE IN SIXTY SECONDS Actiune/12/2000
23:40 Calea spre 11 septembrie partea 1
Path to 9/11, The part 1 Drama/15/2006

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez 16, ep 5)
08:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 17)
09:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 17)
10:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 1, ep 8)
11:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 13)
11:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 14)
12:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 4)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 2, ep 5)
14:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez 16, ep 6)
15:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 18)
16:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 18)
17:00 Echipa speciala
aus., 2008, s, sez 1, ep 9)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 15)
18:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 16)
19:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 5)
20:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 2, ep 20)
21:00 Hawthorne
(sua, 2009, s, sez 2, ep 4)
22:00 Printre oameni
(engl., 2008, s, sez 3, ep 3)
23:15 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 7)
00:15 Numaratoarea inversa
(spa., 2007, s. politist, sez 1, ep 5)
01:25 Hawthorne
(sua, 2009, s, sez 2, ep 4)
02:20 Printre oameni
(engl., 2008, s, sez 3, ep 3)
03:20 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 7)
04:05 Numaratoarea inversa
(spa., 2007, s. politist, sez 1, ep 5)
05:20 Promo

Cinemax

07:00 Ce mai stii de Dolly Bell?
(jug., 1981, drama) (15)
08:50 Fructul oprit
(fin.-sue., 2009, drama) (15)
10:35 Draga Alice
(sue., 2010, drama) (12)
12:15 Dragoste la Cairo
(can.-irl.-egi., 2009, drama) (12)
13:45 Printul lacrimilor
(hongk.-taiv., 2009, drama) (12)
15:50 Mireasa era in negru
(fra.-it., 1968, drama) (12)
17:35 Scrisori pentru Jenny
(spa.-isr.-arg., 2007, dr. romantic.) (12)
19:10 Lumea e mare si salvarea e dupa colt
(bulg.-ger.-slove., 2008, drama) (12)
21:00 Dormitoare
(sua, 2010, drama) (15)
22:30 ingeri cazuti
(hongk., 1995, drama, col., a-n) (15)
00:10 Parisul vazut de...
(fra., 1965, com.) (15)
01:45 in locul ei
( aus., 2009, thrill.) (18)
03:30 Zgomotul celor din jur
(fra., 2008, dr. romantic.) (15)
05:15 Stupoare
(sua, 1968, com.) (15)

HBO

06:00 Povesti adevarate
(sua, 1986, com.) (12)
07:30 De Craciun nu stam acasa!
(sua, 2008, com.)
09:00 Apartament pentru doi
(fra., 2008, com.) (12)
10:35 La posta 1
(engl., 2010, com.) (12)
12:15 La posta 2
(engl., 2010, com.) (12)
13:50 Masuri extraordinare
(sua, 2010, drama) (12)
16:50 Pravalia groazei
(sua, 1986, com.) (12)
18:25 Tortul de nunta
(fra., 2010, com.) (12)
20:00 Agentii de rezerva
(sua, 2010, act. com.) (15)
21:50 Camelot
(irl.-sua-engl., 2011, s. drama, ep 4) (15)
22:45 Cabina telefonica
(sua, 2002, thrill. act.) (15)
00:05 MacGruber
(sua, 2010, act. com.) (15)
01:35 Intrusul
(sua, 1999, drama) (15)
04:10 Agentii de rezerva
(sua, 2010, act. com.) (15)

National Geographic

06:00 Monster Fish:
Pestele aligator (f. s. doc.)
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Vicky, Punkin si Maddy
08:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Crocodili uriasi
09:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.)-Tehnologie spatiala
10:00 Reconstruim Titanic
(2011, f. doc.) - Sistemul electric
11:00 Animale cu tupeu (doc. nat.)
12:00 Ingineri
(s. doc.) - Naveta spatiala
13:00 Monster Fish:
Pestele aligator (f. s. doc.)
14:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.)-Tehnologie spatiala
15:00 Megauzine
(s. doc.) - Rolls Royce
16:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Crocodilul de Nil
17:00 Fata Intunecata
a cimpanzeilor
18:00 Evadare
(f. s. doc.) - Spre Vegas
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Teddy, Matilda si Buddy
20:00 Razboinicul pescar
(sua, 2010) - Uriasul din Amazon
21:00 Pe urmele Omului Zapezii
22:00 Paranormal:
Chupacabra (doc.)
23:00 Evadare
(f. s. doc.) - Cei sapte texani
00:00 Pe urmele Omului Zapezii
01:00 Paranormal:
Chupacabra (doc.)
02:00 Razboinicul pescar
(sua, 2010) - Uriasul din Amazon
03:00 Pe urmele Omului Zapezii
04:00 Paranormal:
Chupacabra (doc.)
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Teddy, Matilda si Buddy

ProCinema

08:00 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 191) (AP) (reluare)
09:45 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
10:00 Happy Hour (2007, divertisment)
11:15 Teleshopping (recl.)
11:30 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (reluare)
12:30 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 192) (AP)
13:45 ACASa in bucatarie
(emis. culinara)
14:45 Medicina generala
(it., 2007, s, ep 1) (AP) (reluare)
17:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 320) (AP) (reluare)
17:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 321) (AP) (reluare)
18:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 89) (AP) (reluare)
18:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 90) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 321) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 322) (AP)
20:00 Supernatural:
Aventuri in lumea intunericului
21:00 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 91) (AP)
21:30 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 92) (AP)
22:00 Filmul de 10: Primul meu barbat
(ger.-sua, 2001, com. rom.)
00:30 South Park
(sua, 1997, s. anim., sez 11, ep 4) (15)
01:00 Supernatural
(sua, 2005, f.s. de act., sez 3, ep 8) (12)
02:00 Primul meu barbat
(ger.-sua, 2001, com. rom.) (15) (reluare)
04:00 South Park
(sua, 1997, s. anim., sez 11, ep 4) (15)
04:30 Lumea PRO CINEMA
05:00 Apropo TV (divertisment)


Digi TV Film: Program TV: 27-10-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1° West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez 16, ep 6)
08:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 18)
09:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 18)
10:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 1, ep 9)
11:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 15)
11:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 16)
12:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 5)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 2, ep 6)
14:00 The Amazing Race
sua, 2001, f. s. avent., sez 16, ep 7)
15:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 19)
16:00 Pericol iminent
ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 19)
17:00 Echipa speciala

http://www.cardsharing.ws/cardsharing/archive/index.php/t-116575.html